Zbirni raspored
Pojedinačno - Odeljenja
Pojedinačno - Nastavnici

OŠ "Dimitrije Tucović", Čajetina
Školska godina: 2018/2019.


Raspored časova
Čajetina

Važi od: 15.09.2018.
 
R.br. Prezime i ime Osnovni predmet  

Ponedeljak

 

Utorak

 

Sreda

 

Četvrtak

 

Petak

  1 2 3 4 5 6 7   1 2 3 4 5 6 7   1 2 3 4 5 6 7   1 2 3 4 5 6 7   1 2 3 4 5 6 7
1. Jelena Marinković Srpski jezik   VIII1 V1   V2         VIII2 V1   V2 VIII1
V1
ČOS
    VIII1 V2   V1 VIII2       VIII2 V1   V2 VIII1         V1 V2 VIII2      
2. Jagoda Jeremić Srpski jezik   VII1 VII2 VI1           VI2 VII2 VII1           VII1 VII2 VI2 VI1               VI2 VI1  
VII1
ČOS
  VII1 VI1 VII2 VI2      
3. Ksenija Bojović Srpski jezik   VI3                       VI3       VI3                       VI3                    
4. Nataša Jevtović Informatika i računarstvo          
VIII1
MAT
V1
VIII1
ČOS
   
VIII1
MAT
VI1 VII2 VI2 V2
VIII2-IN8
VIII1-IN8
  V2-IN5   VII1  
VIII1
MAT
VIII1                          
VIII1
MAT
  VI3 V1
5. Vlade Smiljanic Matematika   VIII2 VII1   VII2         VII2 VI2 V1 VII1 VIII2       VIII2 VII1 VII2 VI2 V1       V1 VII1 VI2   VIII2 VII2     V1 VI2          
6. Micana Pantelić Matematika   VI1 VI3                     VI1 VI3     VI1 VI3                 VI3 VI1                      
7. Jasmina Bambur Engleski jezik     VI2 V1 VII1         VIII1 VI3 V2 VI1         VII2 VIII2             V2 VI3 VIII1   VI2 V1     VI1 VIII2 VII1   VII2    
8. Ana Nonin Janković Ruski jezik   V1-RJ5    
VI1-RJ6
VI3-RJ6
VII1-RJ7
VII2-RJ7
V2
VIII2
ČOS
                  V2-RJ5  
VI1-RJ6
VI3-RJ6
VIII2-RJ8                              
VII1-RJ7
VII2-RJ7
VIII2-RJ8 V1-RJ5  
9. Ivana Milojević Francuski jezik  
V1-FR5
V2-FR5
  VI2
VI1-FR6
VI3-FR6
VII1-FR7
VII2-FR7
 
VI2
ČOS
                     
VI1-FR6
VI3-FR6
VIII1-FJ8   VI2                          
VII1-FR7
VII2-FR7
VIII1-FJ8
V1-FR5
V2-FR5
 
10. Vesna Knežević Istorija   VI2 VI1 VI3                                           VI3 VI2 VI1                        
11. Ana Vasiljević Istorija                   VII1 VIII2   VIII1                               VIII1 VII1 VIII2                  
12. Slađana Kuzeljević Istorija                           VII2
VIII1-GR8
VIII2-GR8
GRA
VII1
GRA
                  VII2 V2 V1  
VII2
GRA
VI1-SZP
VI3-SZP
SZP
VI1-GR6
VI2-GR6
VI3-GR6
GRA
               
13. Snežana Pašić Geografija       VIII2 VI2   VII2         VI3               V1 VII2 VI1 VII1     VI2 VIII1 VIII2           VI3 V2 VIII1   VI1 VII1
VI1
ČOS
14. Zorica Milosavljević Biologija     VIII2 VII1 VIII1 VI3 VI2
V2
ČOS
      VII2 V1 V2 VI1
VIII2-DO8
DOM
    VIII1 VIII2 VII1 VI2
V1-CP5
V2-CP5
CP
    VI1 VII2 V2 VI3 V1
VI1-CP6
VI3-CP6
CP
                 
15. Jasmina Diković Geografija                                                            
VI2
CP
                 
16. Slobodan Lazović Fizika                       VIII1 VIII2 VII1 VII2                     VII1 VIII2 VII2     VIII1                  
17. Dušica Čumić Fizika           VI2 VI3                     VI2 VI1                                     VI3 VI1  
18. Aleksandra Mitić Hemija       VII2  
V2
MAT
VIII1    
V2
MAT
VII1                 VIII1  
V2
MAT
VIII2                     VII2 VII1 VIII2
V2
MAT
     
19. Marko Kutlešić Muzička kultura     VIII1 V2   V1 VII1                             VI3
V1-HO5
V2-HO
HO
                    V2 VII2 VI2 VI1 V1 VIII2  
20. Danica Jevtić Šišović Likovna kultura                   V1 V2 VI2 VI3                                         VIII2   VI1 V1 V2 VIII1  
21. Dobrosav Obradović Likovna kultura                                                         VII2   VII1                  
22. Stevan Stojanović Fizičko vaspitanje   VII2 V2   V1        
VI3
ISP
 
VIII2
ISP
VI2
ISP
V1
ISP
VII1
VII2
ISP
    VI2   VI3
VII1
ISP
VI3
ČOS
           
V2
ISP
  V2   VI2 VI3 V1   VII1 VII2
VIII1
ISP
23. Jelena Miljković Fizičko vaspitanje       VIII1 VIII2
VI1
ISP
VI1                                     VIII1 VI1   VIII2                      
24. Irena Knežević Tehničko i informatičko obrazovanje           VIII2 VIII2     VI1 VI1             V1 V1 V2 V2 VII2 VII2         VII1 VII1         VIII1 VIII1 VI3 VI3 VI2 VI2  
25. VlastimirTopalović Verska nastava                            
VIII1-VE8
VIII2-VE8
VI3                         V1   V2
VI1-VE6
VI2-VE6
               
Made by Ras TimeTable Software http://www.time-table.net